نماد سایت کلینیک سمعک آوای امید

سمعک دست دوم – سمعک ارزان

سمعک دست دوم - سمعک اوای امید

سمعک دست دوم - سمعک آوای امید

سمعک دست دوم

برخی از افراد هنگام خرید سمعک با پیشنهادهایی از طرف دیگران مواجه می شوند از جمله خرید سمعک دست دوم . مثلا اینکه “مادر من یک سمعک دارد که از آن استفاده نکرده است و یا  کلا یک ماه از آن استفاده کرده است شما می توانید به جای خرید سمعک نو از سمعک مادر من استفاده کنید”  در برخی موارد حتی فرد درخواست دریافت وجه برای دادن سمعک قدیمی  به شما ندارد و تنها از سر مهربانی و سخاوت این پیشنهاد را به شما می دهد که البته بسیار وسوسه کننده است … آیا استفاده از این نوع سمعک ها مناسب هست یا خیر؟

سمعک دست دوم – سمعک ارزان

بعضی از افراد هم هنگام سرچ های گوگل در مورد سمعک با آگهی هایی مواجه می شوند که آنها را به خرید سمعک دست دوم با قیمت بسیار پایین ترغیب می کنند.آیا خرید این سمعک ها کار مناسبی است؟

آنچه که باید بدانیم اینست که سمعک یک وسیله با تکنولوژی پیشرفته است که با دقت بالا قابلیت شنوایی فرد را به میزان قابل توجهی بهبود می دهدافرادی که در صدد خرید سمعک هستند به دنبال بهتر شنیدن برای ارتقای کیفیت زندگی خود هستند. حالا این سوال پیش می آید که آیا با خرید سمعک دست دوم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم یا خیر؟

برای  انتخاب سمعک ویژگی های کم شنوایی فرد بسیار حائز اهمیت است هر سمعک یک قدرت خاص، پاسخ فرکانسی مخصوص به خود ، پوشش فرکانسی خاص و امکانات خاص دارد که مطابق با کم شنوایی فرد تنظیم می شود  و  از طرفی نوع کم شنوایی هر فرد نیز مانند اثر انگشت منحصر به خود اوست و هر سمعک بر اساس ویژگی های کم شنوایی هر فرد باید تنظیم شود. بنابراین احتمال اینکه شما سمعک دست دومی  را پیدا کنید که با شنوایی شما مطابق باشد بسیار کم است و استفاده از این سمعک در این شرایط نه تنها کمکی به شما نمی کند بلکه آزار دهندگی ایجاد شده برای شما بسیار زیاد است و صدا کیفیت و وضوح مطلوب را نخواهد داشت.

 اگر اعتقاد دارید که فرد خوش شانسی هستید که توانسته اید سمعک کاملا مطابق خود را تصادفا پیدا کنید ما به شما تبریک می گوییم حتی سمعک کاملا مطابق با کم شنوایی شما بر حسب مدل حداقل به دو نوع اصلاح احتیاج دارد

 اصلاحات تنظیمی:

اصلاحات ظاهری:

موارد بهداشتی  در مورد سمعک دست دوم:

سمعک ها در گوش استفاده می شوند جایی که در تماس مستقیم با پوست و عرق قرار دارند بنابراین این امکان وجود دارد که آلودگی ها  از شخص اول به شخص دوم منتقل شوند. اینکه بتوان آلودگی هایی که بروی سمعک بوده است را به طور کامل پاک کرد امکانپذیر نیست.زیرا تمام این آلودگی ها با چشم دیده نمی شوند.

اگر فکر می کنید که سمعک دست دوم ای ممکن است مناسب شما باشد قبل از پرداخت هزینه، برای دریافت  مشاوره و اطمینان از خرید خود به مشاورین ما در مرکز شنوایی سنجی و سمعک آوای امید مراجعه کنید .

 

 

خروج از نسخه موبایل