سمعک

تعمیر سمعک

تعمیر سمعک

حل مشکلات سمعک

تعمیر سمعک

تعمیر سمعک

اگر سمعک شما درست کار نمی کند پیش از مراجعه به شنوایی شناس موارد زیر را چک کنید:

  • از سلامت باطری اطمینان حاصل کنیدو در صورت نیاز باطری را تعویض کنید.
  • مهمترین دلیل ضعیف شدن صدای سمعک یا قطع صدا، کیپ شدن فیلتر سمعک با جرم است در صورتیکه سمعک شما فیلتر دارد ، فیلتر را تعویض کنید و در صورتیکه مهارت لازم برای تعویض فیلتر را ندارید با شنوایی شناس خود تماس حاصل کنید.
  • ممکن است سمعک خیس شده باشد، با دقت تیوب سمعک پشت گوشی را نگاه کنید، در صورت مشاهده هر گونه رطوبت ،تا خشک شدن کامل آن صبر کنید و یا با استفاده از سشوار با هوای ملایم به زودتر خشک شدن سمعک کمک کنید.
  • سمعک شما سوت می زند؟ابتدا اطمینان حاصل کنید که سمعک را درست در گوش قرار داده اید . اگر همچنان سوت زدن ادامه دارد، احتمال دارد که گوش شما دچار جرم بیش از حد شده باشد  یا سمعک درست تنظیم نشده است.
  • سمعک بعد از چند ساعت که روی گوش است خاموش می شود؟ ممکن است رطوبت در کانال گوش شما وجود داشته باشد .
  • سمعک در گوش شما ایجاد ناراحتی می کند؟ ابتدا چک کنید که سمعک درست در گوش شما قرار داده شده است . دقت کنید که سمعک یک گوش را اشتباها در گوش دیگر قرارنداده اید.

اگر با رعایت تمام موارد ذکر شده باز هم سمعک به طور مناسب کار نمی کند ، به شنوایی شناس خود مراجعه نمایید .در صورتیکه سمعک مشکل داشته باشد می بایست تعمیر شود و در صورتیکه سمعک درست کار می کند گوش شما برای احتمال وجود جرم باید بررسی شود و در صورت لزوم ،آزمون های شنوایی مناسب انجام شود تا در صورت مشاهده تغیر در سطح شنوایی شما ،سمعک مجددا تنظیم شود.

تعمیر سمعک

جهت گرفتن نوبت برای ارزیابی شنوایی،مشاوره ،تجویز و تنظیم سمعک

با شماره 02144005315  تماس بگیرید.

 

1 نظر در “تعمیر سمعک

  1. فاطمه ضیاعزیزی گفت:

    با سپاس از برخورد خوبی مناسب شما و پرسنل مطب… حسن برخورد بسیار حایز اهمیت است بخصوص در کار شما که اکثر مراجعین افراد مسن و سالمند هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *