برند های سمعک, سمعک

سمعک اتیکن

lazy

سمعک اتیکن

oticon

کمپانی اتیکن دانمارک در سال 1904 توسط Hans Demant تاسیس شد. در دهه 60 و 70 میلادی، کمپانی اتیکن به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا شناخته شده بود و نمایندگی های آن در تمام دنیا فعالیت های گسترده ای را آغاز کرده بودند. در همین سال ها نیز مرکز تحقیقات اتیکن برای ایجاد نوآوری در تکنولوژی های شنوایی در دانمارک شروع به کار کرد.

2162

پیشرفت های اخیر این کمپانی در ارایه تکنولوژی های برتر در دو دهه اخیر باعث شده تا محصولات اتیکن با استقبال گسترده ای در دنیا مواجه شوند. اولین سمعک کاملا اتوماتیک در دنیا در سال 1991 توسط این شرکت به دنیا عرضه شد. معرفی تکنولوژی های پیشرفته دیجیتالی و هوش مصنوعی و طراحی منحصر به فرد سمعک ها توسط کمپانی اتیکن، این کمپانی را در رده برترین سازندگان سمعک در دنیا قرار داده است.

Alta2

alta2onwhite4_ret

سمعک Alta2 خانواده ای ازسمعک ها متشکل از سمعک های داخل گوشی تا پشت گوشی و RITE است.این خانواده دارای نوعی از سمعک پشت گوشی قدرتمند است که سایز کوچکی نسبت به سایر سمعک های پشت گوشی قدرتمند دارد.

این سمعک جدیدترین و بهترین سمعک کمپانی اوتیکن تا کنون است.

Nera2

خانوداه Nera2 شامل سمعک های داخل گوشی تا پشت گوشی و RITE است. تکنولوزی موجود در این سمعک به گونه ایست که برای مکان یابی و شنیدن اصوات گفتاری بسیار کارآمد است. این سمعک قابلیت ارتباط بی سیم با تلویزیون و موبایل را دارد و اجزای آن در برابر رطوبت و عرق مقاوم شده اند.

Ria2

خانواده Ria2 شامل سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی BTE  و  RITE است . این سمعک نیز قابلیت ارتباط بی سیم با تلویزیون و موبایل را دارد .

Dynamo 

این سمعک ، مخصوص کم شنوایی های  شدیدو عمیق است ولی نسبت به سایر سمعک ها سایز کوچکتری دارد و با باطری شماره 13 کار می کند.از ویزگی های این سمعک میتوان موارد زیر را نام برد:

Feedback shield sp که سیستم قوی ضد سوت کشیدن سمعک (فیدبک) است

Speech rescue  که انتقال فرکانسی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد

 Chili

سمعکی برای کم شنوایی های شدید و عمیق

دارای تکنولوژی speech guard برای حفظ جزئیات زیر و بمی و تن صدای گوینده

قابلیت ارتباط بلوتوثی با تلویزیون و تلفن همراه

Intiga

این سمعک کوچکترین سمعکی است که قابلیت بلوتوثی بودن  را دارد

این سمعک کوچکترین سمعک داخل گوشی و RITE کمپانی اوتیکن محسوب می شود

Get

سمعک get دارای طیف وسیعی از مدلها از داخل گوشی تا پشت گوشی را شامل می شود. این سمعک از تکنولوزی RISE برخوردار است و انتخاب  مناسبی  برای افرادی که خواستار سمعک هایی با تکنولوژی خوب و قیمت مناسب هستند می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *